Blackboard E-Öğrenme Ekosistemi ile öğrenci başarısını artırmaya yönelik çözümler.

09 Temmuz 2019
14:00-15:00

09 Temmuz 2019 Salı günü saat 14:00-15:00 arasında gerçekleştirilecek webinarımızda , genel olarak Blackboard e-Öğrenme Ekosistemi ile  öğrencilerin başarısını artırmaya yönelik çözümleri,  Blackboard' un Kıdemli Çözüm Mühendisi Mustafa GÜÇLÜ tarafından anlatılacak ve katılımcıların öneri ve görüşleri alınacaktır.  Webinarımıza  aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak katılabilirsiniz.  

Webinar Bağlantısı    : https://tinyurl.com/BB-eOgrenmeEkosistemi

Blackboard Collaborate CanlıSınıf/Web Konferans aracımız üzerinden yapacağımız webinara katılmak  için bağlantı tıklamanız veya  adresi tarayıcınıza yazmanız yeterlidir, herhangi ek bir yazılım gerektirmez. 

Mustafa Güçlü

Kıdemli Çözüm Mühendisi, Blackboard International


Bilgisayar Mühendisliği derecesi ile Mayıs 2006’da Michigan Technological Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra, Siemens Enterprise Communications’da yazılım mühendisi olarak görev alan Mustafa Güçlü; bu pozisyonda BMW ve Daimler Chrysler gibi şirketlerin kendi iletişimlerini yönetebilmeleri için farklı iletişim yazılımları tasarlayıp geliştirdi. Türk Telekom’da bir yıl boyunca yazılım entegratörü olarak çalıştıktan sonra Almanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye ve Romanya’da geliştirilen kritik bir telekominikasyon projesinde proje yöneticiliği yaptı. 2010 yılında Bilkent’den MBA derecesi aldı. 2014 yılında Blackboard Türkiye Çözüm Mühendisliği görevine atandı. Blackboard kullanıcısı kurumların başarıya ulaşması için akademik ve teknik destek sağlayarak üniversitelere destek vermeye devam etmektedir. Blackboard kariyerinde Türkiye, Doğru Avrupa, Afrika ve Rusya olmak üzere dört ayrı bölgedeki çeşitli üniversitelerimizle çalışıp bu kurumların hedefleri doğrultusunda analizler yapmış ve bu analizler doğrultusunda da gerekli çözüm ve hizmetlerle konsolide e-öğrenme ekosistemileri tasarlamıştır. 2017 yılında Blackboard’un her sene düzenlediği satış konferansta yılın çözüm mühendisi ödülüne layık görülmüştür. 2018 yılında ise Blackboard’un Kıdemli Çözüm Mühendisi pozisyonuna terfi edilmiştir.


Etkinliklerinizden haberdar olmak istiyorum.

bizi takip edin...